SHIATSU 
Shiatsu je japonská masáž celého těla. Provádí se jemné protažení a uvolnění svalů, pohybového aparátu. Stimuluje svaly, klouby, krevní a lymfatický systém. Napomáhá odstraňovat fyzické obtíže, navozuje pocit vyrovnanosti, vitality a spokojenosti. Hlavním cílem Shiatsu je zharmonizování energetického systému těla a zklidnění mysli.

AYURVEDSKÁ MASÁŽ – AYUS LOMI 
Ayurvedská celotělová olejová masáž pochází z Indie. Podle učení Ayurveda ovlivňují náš život tři energie: KAPHA, VATA, PITTA. Tyto energie jsou vrozené a ovlivňují náš zdravotní stav, zevnějšek a psychiku. Jde o luxusní relaxační masáž, při které jsou používány speciální Ayurvédské oleje, které mají léčivé účinky. V závěru masáže se pokládá bylinný měšec na hruď, který má příznivý vliv na srdce. Masáž dodává novou energii, odplavuje stres, odstraňuje napětí, aktivuje tok pozitivních myšlenek, detoxikuje organismus, posiluje obranný systém těla, vyživuje a hydratuje pokožku. Hlavním cílem je dosažení duševní i tělesné rovnováhy. 

BREUSSOVA MASÁŽ 
Breussova masáž je jemná účinná metoda na pohybový aparát, především páteře a nervového systému. Masáž regeneruje meziobratlové plotýnky a přináší úlevu od bolesti zad především v oblasti kříže a beder. Při masáži se také automaticky ošetřují akupunkturní body, které jsou vyústěním spojnic orgánů a jsou uloženy podél páteře. Aktivováním těchto bodů dochází k uvolnění páteře odstranění bolestí zad, uvolnění svalového napětí a psychického zklidnění. 

MASÁŽ NOHOU – CHODIDEL 
Masáž nohou je šetrná a účinná technika, která aktivuje přirozené léčebné síly organismu a přispívá k obnovení tělesné i duševní rovnováhy. Tělo se léčí samo – když dostane možnost. Masáž vytváří základní předpoklady k prevenci a léčbě mnoha nemocí. Pomocí masáže a stlačováním příslušných bodů na chodidle dokážeme ulevit od bolesti, rozproudíme tok energie v těle a celkově tak navodíme pocit pohody a harmonie.

M. T. – BODOVÁ MYOFASCIÁLNÍ TECHNIKA (Bowen) 
Bodová myofasciální technika patří mezi holistické metody (tělo je zde vnímáno jako celek). Můžeme ji popsat jako práci s měkkou tkání (svaly, šlachy, fascie). Skládá se ze sérií jednotlivých pohybů přes přesně definované body lidského těla. Uvolněním nejrůznějších omezení a kontrakcí v rámci myofasciální struktury pomocí BMT dosahujeme zlepšení krevního oběhu, lymfatické drenáže či vodivosti nervových vzruchů. Kromě toho často dochází k vylepšení funkce vnitřních orgánů.

Cena masáže v délce 50 min. je 600,- Kč 


Kontakt: 
Věra Benešová, tel. 605 342 363